Buty damskie na jesień i zimę 2022 – jakie modele rządzą?

Przegląd butów damskich dedykowanych sezonowi jesień-zima 2022 jest bardzo ciekawy. W grę wchodzą modele, które wpisują się w oczekiwania zarówno miłośniczek niesłabnącej na popularności klasyki, jak również tych, które stawiają na przełamywanie konwencji. Do łask projektantów wkradły się zarówno botki, które rządzą już od lat, jak również odnotowujemy wielki powrót. O czym mowa? Już mówimy.

Modne buty damskie jesień-zima 2022 – postaw na długie kozaki

Długie kozaki za kolano już dawno nie widziały tak zwanego światła dziennego, ale w tym sezonie wracają w wielkim stylu. Modne będą zarówno modele, które są utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i te, na które postawiono w wydaniu dość klasycznym. Nieśmiertelna klasyka gatunku zawsze się obroni – bez względu na to czy mówimy o wydaniu w zestawieniu z sukienką czy marynarką w duecie ze spodniami. Długie kozaki są niesamowicie ciekawe, dają wiele możliwości stylizacyjnych. Powodują, że nawet najbardziej nudne zestawienia zyskują na kolorycie, udowadniają, że można z ich pomocą stworzyć motyw przewodni.

Botki cały czas na topie – najnowsze trendy w obuwiu damskim jesień-zima 2022

Botki wkradły się do łask projektantów oraz miłośników dobrego designu i nic wie wskazuje na to, aby szybko miało się to zmienić. W grę wchodzą zarówno modele totalnie klasyczne, którym nie brakuje absolutnie niczego, jak również te, gdzie widać zamiar stworzenia butów, które wpiszą się w oczekiwania miłośniczek, które kochają ekstrawagancję i to, że z pomocą nawet jednego elementu stylizacji można nadać jej charakteru. Tu z pomocą przychodzą na przykład botki zdobione printami, różnej maści zdobieniami kolorystycznymi obok których po prostu nie można przejść obojętnie. Wystarczą także modele w których postawiono na duże sznurowadła, które są strojne już same w sobie.

Modne buty damskie jesień-zima 2022 – kolory, które skradły serca projektantów

Wśród kolorów na które warto stawiać w tym sezonie ważne miejsce zajmuje czerwień, a zwłaszcza w wydaniu mocno kontrastowym. Można się w niej rozkochać bez końca i sprawić, że będzie się wyglądało dość odważnie. Nie bójmy się połączeń tak mocno nieoczywistych, przecież trzeba stawiać na takie, w których czujemy się komfortowo. Takie działanie sprawia, że można zrobić stylizacji świetną przysługę, z pomocą zaledwie jednego akcentu. Wśród kolorów dobrze sprawdza się także czerń, biel oraz beż. Beż naprawdę daje o sobie znać i można ją wykorzystać w każdej stylizacji.

Leave a Reply