Czy tabletki na powiększenie biustu to dobry pomysł?

Biust to ta część ciała, o którą każda kobieta stara się dbać najlepiej jak potrafi. Wiele pań, aby powiększyć biust decyduje się na różnego rodzaju działania. Jak jednak wynika z badań, wbrew powszechnie panującym opiniom mężczyźni nie zwracają wcale dużej uwagi na biust. Do rankingu najatrakcyjniejszych części ciała panowie zaliczają:

  • twarz,
  • pośladki,
  • talia,
  • nogi

Idealny biust według mężczyzny

Według panów najlepszy biust powinien być:

  • naturalny,
  • zadbany,
  • w dobrze dobranej bieliźnie,
  • taki, z którego kobieta jest zadowolona.

Co kobiety czynią, by poprawić wygląd biustu?

Kobiety, aby poprawić oraz ujędrnić biust wykonują szereg czynności. Jedne decydują się na operację plastyczne, inne stosują ćwiczenia, kremy lub serum do biustu Frashe. Jeszcze inne, stosują na powiększenie biustu tabletki. Warto zatem zastanowić się nad tym, z czego składają się tabletki na powiększenie biustu i czy ten rodzaj terapii działa. Tabletki powiększające do biustu zawdzięczają swoje działanie substancjom takim jak fitoestrogeny. Są to substancje roślinne. Pełnią one podobne funkcje, jak estrogeny w ciele kobiety, które odpowiadają za kształtowanie się cech płciowych w okresie dojrzewania oraz za powiększenie piersi w trakcie miesiączki oraz karmienia piersią. Estrogeny odpowiadają również za poziom libido. Zatem, jak widać estrogeny mają wpływ na rozkład tkanki tłuszczowej w ciele kobiety, wygląd biustu, zaokrąglenie bioder a nawet na wygląd skóry oraz włosów.

Fitoestrogeny, które zawierają tabletki na powiększenie biustu starają się naśladować wszystkie funkcje, które pełnią estrogeny w ciele kobiety. Wspomagają one gospodarkę hormonalną, wpływają na ujędrnienie biustu i reszty ciała oraz powiększenie piersi.

Wskazania

Tabletki powiększające do biustu powinny stosować przede wszystkim panie, które chcą spróbować nowej metody na powiększenie biustu. Warto jednak wiedzieć, że jakiekolwiek efekty powyżej opisana terapia daje tylko wtedy, gdy jest stosowana długotrwale. Warto bowiem wiedzieć, że tabletki powiększające do biustu to nie leki, a suplementy diety. Czas uzyskania efektów uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań każdej z pań. Niektóre efekty widać już po tygodniu terapii, inne nawet po dwóch bądź trzech miesiącach od rozpoczęcia ich przyjmowania. Tabletki na powiększenie biustu owocują więc efektami w różnym czasie. Należy też pamiętać, że tabletki w żadnym wypadku nie dadzą efektów takich jak operacje plastyczne wykonywane przez specjalistów.

Przeciwwskazania

Tabletki na powiększenie biustu nie powinny być stosowane przez kobiety, które zmagają się ze schorzeniami takimi jak cukrzyca, nadciśnienie oraz różnego rodzaju nowotworami i innymi ciężkimi chorobami. Ponadto nie poleca się stosowania tej metody u pań ciężarnych oraz karmiących.

Tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu

Jeśli zastanawia Cię zagadnienie tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu, to należy wiedzieć, że tabletki na powiększenie biustu można przyjmować razem z tabletkami antykoncepcyjnymi.

Co jest lepsze od tabletek na biust?

Z pewnością istnieje szereg lepszych sposobów na to, aby nasz biust był większy i jędrniejszy. Tabletki hormonalne na powiększenie biustu to nie wszystko. W internecie jest opisany szereg ćwiczeń na piersi, które z pewnością wpłyną w pozytywny sposób na ich wygląd oraz jędrność. Dodatkowo warto w zaopatrzyć się w kremy na biust. Dobry krem na biust powinien zawierać następujące składniki: kozieradka, palma sabalowa, czarnuszka, koper włoski, dziki pochrzyn, pieprzy.

Podsumowanie

Każda kobieta marzy o tym, aby posiadać piękny, duży biust, który będzie budził zazdrość u reszty pań. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty najlepiej jest skorzystać z wszelkich dostępnych metod, jakie daje nam dwudziesty pierwszy wiek i przekonać się samej na własnej skórze, która metoda przyniesie w naszym przypadku korzystne rezultaty. Warto również skonsultować tę decyzję z lekarzem specjalistą, który zna się na tym.

Leave a Reply